09215841866
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 29 دی 1396 در ساعت 14 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تکنولوژی های استفاده شده در چراغ قوه های ال ای دی لنزر (LEDLENSER)

کمپانی ال ای دی لنزر (LEDLENSER) از تکنولوژی های روز دنیا در چراغ قوه های خود استفاده میکند و همین عامل باعث برتری در بین رقبای خود شده است. کمپانی بزرگ LEDLENSER تا به حال بالای 100، patent داشته است. در ادامه به برخی از تکنولوژی های استفاده شده در چراغ های ال ای دی لنزر میپردازیم.

X-Lens Technology

این تکنولوژی پیشرفته سیستم پیشرفته فوکوس (AFS) است. این می تواند عملا هر تعداد لنزهای بازتابنده را ادغام کند و پرتوهای نور فردی خود را به یک پرتو کامل هماهنگ کند. در نتیجه یک چراغ قوه عالی و پرقدرت در حالت غیر فوکوس شده است و همچنین پرتوهای پرانرژی با شدت متمرکز است.

Safety Ytrion Cell

این تکنولوژی باتری عمدتا در خودروهای الکتریکی یافت می شود. اما این نیز برای چراغ قوه های Ledlenser ایده آل است. یک سلول ایمنی Ytrion به میزان قابل توجهی از باتری هیدرید نیکل سبک تر است و می تواند تا پنج برابر سریعتر از یک باتری لیتیوم یونی شارژ شود. علاوه بر این، بیش از 3000 چرخه شارژ را فراهم می کند که به علت "اثر حافظه" تقریبا صفر است.

Advanced Focus System

سیستم فوکوس پیشرفته

گالیله به قدرت لنز سوگند یاد کرد، نیوتن به بازتابنده ها سوگند یاد کرد. LEDLENSER به سادگی دو تکنولوژی را ترکیب کرد. نتیجه: اختراع شده 3 سیستم فوکوس پیشرفته (AFS) است، که اجازه می دهد یک انتقال بدون درز از پرتو همگن به پرتو به شدت متمرکز شده است. کارآیی AFS حتی متخصصان را هیجان زده کرده است.

Smart Light Technology

تکنولوژی نور هوشمند

این نوآوری Ledlenser را به ابزار روشنایی شخصی تبدیل می کند: با استفاده از یک میکروکنترلر، می توانید محدوده توابع فردی خود را با لمس و سوئیچ های مختلف برنامه ریزی کنید. به این ترتیب شما همیشه دارای قابلیت نور مطلوب در دست هستید

Floating Charge System

سیستم شارژ شناور

برای این سیستم شارژ باتری، مهندسان ال ای دی لنزر (Ledlenser) اهمیت زیادی در دست زدن به ساده سازی دارند. یک رابط مغناطیسی بین نور و شارژر چیزی است که امکان پذیر است. بنابراین شما می توانید Ledlenser خود را مستقیما به جایگاه متصل کنید. باتری در محفظه باقی می ماند و چراغ قوه دستی شما همیشه در دست آماده است.

Rapid Focus

فوکوس سریع

هنگامی که چراغ قوه دستی یا چراغ پیشانی را فوکوس میکنید، لنز بازتابنده در ارتباط با LED حرکت می کند. برای اطمینان از این که این فرایند به همان اندازه سریع و ارگونومیک است، کمپانی ال ای دی لنزر Rapid Focus را توسعه داده است: مکانیزم یک دست اجازه می دهد تا پرتو نور به سرعت همچون رعد و برق تنظیم شود.

Wide Beam

پرتو گسترده

فرمت نور گسترده ال ای دی لنزر در نظر گرفته است که میدان دید انسان در حدود 180 درجه به صورت افقی و تنها در حدود 130 درجه عمودی است. شکل بیضی نور و تکنولوژی پرتوهای گسترده، چیزهایی را دو برابر می کند: شما نه تنها بیشتر می بینید، بلکه از هر زاویه دیده می شود.

Optisense Technology

از اثرات درخشش آزار دهنده جلوگیری می کند.

Temperature Control

کنترل دما

چراغ های ال ای دی لنزر بدون گرم شدن سخت کار میکنند: Ledlenser بدون در نظر گرفتن چقدر از آن استفاده کردید هرگز خیلی گرم نمیشود. این عامل از شما در مقابل سوختگی و چراغ از گرمای بیش از حد محافظت می کند.

Emergency Light

این برنامه چراغ قوه دستی خود را به یک چراغ اضطراری تبدیل می کند: هنگامی که برق قطع می شود و چراغ قوه Ledlenser شما در جایگاه شارژ خود قرار دارد، به طور خودکار روشن می شود. به این ترتیب نور به شما کمک می کند تا خود را به چراغ قوه نزدیک کنید و سپس می توانید جعبه فیوز را پیدا کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()