09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

دوربین تفنگ هاوک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

دوربین تفنگ هاوک

دوربین تفنگ هاوک و نرم افزار چیرگان که توسط کارخانه انگلیسی هاوک ارائه شده کاملاً سازگار بوده و کاربران این برند می توانند دوربین خود را بر اساس چیرگان به بهترین شکل ممکن تنظیم کرده و با استفاده از نرم افزار چیرگان از حداکثر قابلیت دوربین بهره مند شوند. به تدریج با این نرم افزار در مبحث خاص خود و با این برند در این مبحث آشنا خواهیم شد.

دوربین هاوک مدل های مختلفی دارد که در این مبحث بیشتر روی مدل هایی تمرکز می کنیم که بیشتر در ایران استفاده می شوند و بیشتر در دست کاربران است.

یکی از مدل هایی که در ایران تقاضای زیادی دارد و کاربران شکارچی از آن استفاده می کنند Side Winder مدل 6.5-20 * 42 است که یکی از مدل هایی است که برای PCP و اسلحه های شکاری بسیار جالب و خوبی است.

دوستانی که این دوربین را دارند و از آن در سلاح های بادی pcp استفاده می کنند می توانند از این مدل دوربین به دو روش صفر کردن ، کالیبراسیون و کواکسیال استفاده کنند.

یکی از ویژگی های جالب دوربین هاوک این است که با استفاده از آچار ستاره مخصوصی که در لوازم جانبی دوربین وجود دارد ، می توانید بدون ایجاد مزاحمت در تنظیمات قبلی صفر یا ترازبندی دوربین ، روکش کیک مدرج را برداشته و طرف را کاملاً از دوربین جدا کنید. این ویژگی به کاربر این امکان را می دهد تا با بازکردن درپوش به راحتی مدرج را برای سرعت و بالستیک گلوله کالیبره کرده و از آن استفاده کند.

حتی ممکن است برای دوربین هاوک یک پوشش کالیبره شده برای هر گلوله ایجاد کند ، آن را با کالیبره کردن روی گلوله یا گلوله مورد نظر کالیبره کرده و در مواقع لزوم از آن در دوربین استفاده کنید ، در شرایطی که فقط با تعویض درپوش کالیبره شده دوربین باید برای آن پرتابه کالیبره شود و فقط عملیات باید روی یک تخته مخصوص دوربین متمرکز شود. در این حالت ، به همان تعداد طبل کالیبره شده که دارید ، در واقع یک دوربین کالیبره شده برای گلوله مورد نظر خود دارید ، که بسیار مناسب است مخصوصاً برای تیراندازانی که با رنگهای مختلف سبز عکس می گیرند.

برای خرید دوربین تفنگ می توانید بر روی لینک کلیک کنید. 

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 10 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()