09125491251
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

کرنوگراف تفنگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قبل از هر چیز بیایید بدانیم که اصلا کرنوگراف که به نام های کرونوگراف و Chronograph هم خوانده می شود ، چیست؟ کرنوگراف یکی از لوازم جانبی ضروری انواع تفنگ بادی برای تیراندازان حرفه ای است! وسیله ای که از آن برای سنجیدن سرعت پرتابه و همین طور به دست آوردن ژول و قدرت پرتابه استفاده می کنند. و از آنجا ضروری است که تغییرات سرعت کاملا بر نقطه برخورد اثر می گذارد. از کاربردهای کرونوگراف (کرنوگراف) ارزیابی رگولاتور تفنگ است که خود وظیفه یکسان سازی باد خروجی و در نتیجه سرعت ساچمه را برعهده دارد. کرنوگراف تفنگ بادی ابزاری است که دقت تفنگ را به حداکثر مقدار ممکن می رساند. قیمت کرونوگراف (کرنوگراف) بسیار متفاوت است؛ بنابراین شما با دو گزینه مواجه می شوید! یکی سیستم های پیچیده تر که بیشترین امکانات ممکن را در اختیار شما قرار می دهند و به نسبت گران هستند. دیگری کرونوگراف ارزان تر که امکانات کمتری داشته و به اصطلاح ساده تر هستند. قابل ذکر است که کرنوگراف صرفا برای محاسبه ژول تفنگ بادی نیست ، هر پرتابه ای که با سرعت معادل 1099 فیت بر ثانیه حرکت نماید با دقت بالا قابل ردیابی است. و برای انواع تفنگ گلوله زنی، تپانچه ، تفنگ های پینت بال و... قابل استفاده و مناسب است. پس با توجه به آنچه گفته شد و به طور خلاصه، یک کرنوگراف به شما امکان می دهد که سرعت خروج کلوله از لوله را اندازه گیری کنید. این اطلاعات همراه با داده های مربوط به گلوله ای که شلیک می کند و محیطی که در آن شلیک می کنید، این امکان را برای شما فراهم می آورد که مسیر پرواز مورد انتظار پرتابه را مشخص کنید. یا جایی که قرار است برخورد کند و یا زمان برخورد. و همگی اینها به شما کمک می کند نقطه هدف خود را تنظیم کنید تا گلوله جایی که می خواهید فرود آید.
کرونوگراف (کرنوگراف) های معمولی و اولیه نوری بود. گلوله ها از روی دو حسگر نوری ، یکی پس از دیگری عبور می کردند و زمان بین این دو را برای اندازه گیری سرعت استفاده می کردند. این نوع کرنوگراف تفنگ بادی برای سالیان طولانی استاندارد و مورد استفاده بود. اما مشکلات خاص خود را داشت، چرا که متکی به پرتابه است که پرتو نور را می شکند بنابراین به شدت در برابر عوامل محیطی مثل سایه ، خورشید ، دما و... حساس است. نوع دوم کرنوگراف های مغناطیسی هستند که توسط Magnetospeed معرفی شد که در آن از میدان مغناطیسی برای ردیابی و محاسبه سرعت گلوله استفاده می شود. این مدل مستقیما به لوله تفنگ بادی یا سلاح مورد نظر دیگر بسته می شود. و بنابراین استفاده از آن موثرتر خواهد بود. جدیدترین اما کرنوگراف نوع رادار دوپلر Dopler Radar است که برای ردیابی دقیق و ثبت اطلاعات بالستیک گلوله و یا هر جسم متحرک دیگر استفاده می شود. البته قیمت کرنوگراف مدل جدید بسیار بالاست تا جایی که مختص ارتش است!
اگر یک تیرانداز حرفه ای هستید و به دنبال خرید کرنوگراف تفنگ بادی یا خرید کرنوگراف تفنگ گلوله زنی به قیمت مناسب هستید حتما از این بخش سایت طبیعت نو دیدن کنید. چرا که ما مجموعه کاملی از کرنوگراف های اسلحه را در اینجا گردآوری و پیش روی شما قرار داده ایم. تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را براساس نوع نیاز خود داشته باشید.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 4 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()