09125491251
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

تپانچه بادی زوراکی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

 

تپانچه های بادی زوراکی یکی از تپانچه های دقیق برای هدف زنی میباشد و قدرت بالایی نسبت به بقیه کلت های بادی دارد و یکی از ویژگی های مهم تپانچه بادی Zoraki راحت مسلح کردن ان است زیرا نیازی به گاز co2 ندارد و به صورت پمپ دستی شارژ میشود.

 

این تجارت هنوز ساختار اولیه خود را حفظ کرده و در حالی که اولین اولویت آن تولید سلاح های شکاری ، دفاعی و ورزشی است ، در سایر صنایع نیز به کار پروژه محور مشغول است.


اهداف

با بهره گیری از فناوری موجود و زمینه های علمی به کارآمدترین روش و تلفیق مهارت های مردم کشورمان با جدیدترین فناوری ها با امتیاز دادن به صنایع فرعی ، پرسنل ، رضایت مشتری و آگاهی از محیط زیست ، این شرکت محصولات صنعتی را برای کمک به تولید می کند. اقتصاد کشور و تولید بیش از آنچه ما مصرف می کنیم.


سبک کار

این شرکت برای تولید محصولات با کیفیت و خاص پس از تحقیق و توسعه مورد تأسیس تأسیس شده و نهایت دقت را نسبت به این معیارها در مدت زمانی که سپری شده نشان داده است.

این شرکت با کارکنان متخصص خود که هرکدام در منطقه خود متخصص هستند ، مفهوم اسلحه را در درک بشر با طراحی های مدرن و خاص غنی کرده و با ایجاد تفاوتی که در طراحی ها احساس می شد ، در تجارت پیش می رود با با اطمینان در مورد محصولات و مارک های جدید گام بردارید. 80 درصد از محصولات این شرکت برای صادرات اختصاص یافته است و در برخی شرایط این ارقام 100٪ از محصولات را تشکیل می دهد. این شرکت مارک های خاص خود را تولید می کند و محصولات دیگری را با مارک های خود برای شرکت های دیگر تولید می کند. صنعت فرعی از آنجا که مواد اولیه ، محصولات نیمه تمام ، محصولات نهایی و خدمات را از حدود 100 شرکت خریداری می کند ، سهم زیادی در محصولات این شرکت دارد. 

خط مشی کیفیت تپانچه بادی زوراکی

شرکت ما سیاست کیفیت را اتخاذ می کند که این باور را می دهد که کیفیت از حقوق بشر است و ترجیح می دهد که تولید را به تولید محصولات بی کیفیت انجام ندهد و بنابراین این سیاست را در تمام روابط تجاری و تجاری خود اعمال می کند و بیشترین توجه را به کیفیت در همه موارد دارد.

هر مرحله و مرحله تولید را از مواد اولیه تا محصول نهایی در همه زمینه ها بررسی و بررسی می کند و سیستم بازرسی کیفیت را به دقت اتخاذ می کند و ضمانت کلیه نفی ها را ارائه می دهد. رضایت مشتری یک ضرورت است.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 44 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()