09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

جابند تفنگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

جابند تفنگ یک قطعه کوچک از لوازم جانبی انواع تفنگ با طراحی بسیار ساده و در عین حال کاربردی می باشد. که در انواع مارک و برندهای گوناگون در طبیعت نو موجود و قابل سفارش است. در اصل شما راه های زیادی برای حمل تفنگ بادی، تفنگ پی سی پی، تفنگ ساچمه زنی و تفنگ گلوله زنی خود دارید. بیشتر این روش ها منتهی می شود به انواع بند تفنگ در اندازه و اشکال گوناگون که به وسیله یک قطعه کوچک به نام جابندی تفنگ به سلاح شما اتصال می یابند. قبل از خرید جای بند تفنگ بهتر است این متن را تا انتها بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.
قبل از هر چیز باید بگوییم که اگر قصد خرید جای بند تفنگ گلوله زنی یا هر نوع جابند اسلحه دیگری دارید، بهتر است بهترین آن را انتخاب کنید. این قطعه کوچک، با همه کوچکی سایز و ابعاد، در صورتی که خوب و باکیفیت نباشد می تواند آسیب جدی به سلاح محبوب شما وارد کند. نکته دوم اینکه تفنگ های گوناگون ممکن است جای بند های متفاوتی داشته باشند پس اول در مورد تفنگ بادی یا تفنگ دولول و... خود اطلاعات کسب کنید و سپس اقدام به خرید جابندی تفنگ کنید. جای بند تفنگ دولول یا جای بند تفنگ پنج تیر، جای بند تفنگ ساچمه زنی ، جای بند تفنگ گلوله زنی و... هر یک ممکن است تفاوت های خاص خود را داشته باشند، که می توانید خیلی ساده و با یک تماس تلفنی از کارشناسان طبیعت نو راهنمایی دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. جابند اسلحه خود انواع گوناگون ثابت و متحرک و... دارد. جابند متحرک تفنگ به راحتی و بدون نیاز به آچار بر روی انواع تفنگ گلوله زنی نصب شده و به دلیل همین سهولت استفاده ، به نام جابند بزار و بردار هم شناخته می شود. قیمت جابند تفنگ به نسبت اهمیت و کاربردی که دارد و حتی نقشی که در یک تیراندازی موفق در طبیعت ایفا می کند اصلا بالا نیست. چرا که یک جای بند تفنگ دردسراز در نهایت شما را کلافه کرده و روزتان را خراب خواهد کرد!
طبیعت نو به عنوان یکی از باتجربه ترین و برترین برندهای تامین و توزیع لوازم شکار مفتخر است بهترین انواع جابند تفنگ که به نام جای بند تفنگ و جای بند اسلحه نیز شناخته می شود را در اینجا و در یک مجموعه واحد گردآوری و پیش روی شما قرار داده است. تا بهترین و برترین انتخاب ها را داشته باشید..

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()