09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

جعبه فشنگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی ازنگرانی ها و دغدغه های همیشگی دوستداران شکار و تیراندازی، حمل و نگهداری فشنگ ها بدون آسیب و ضربه بوده، در گذشته تیراندازان برای حمل فشنگ خود باید به دنبال کیف یا وسیله ای می گشتند تا برای نگهداری و جابجایی فشنگ از آن استفاده کنند وسیله ای که هم امن باشد و آسیبی به آنها نرسد و جابجایی و حمل آن برای رفتن به شکار راحت باشد هم اینکه از فشنگ ها در شرایط مختلف آب وهوایی محافظت کند.

امروزه با وجود جعبه نگهداری فشنگ این نیاز مرتفع می شود. جعبه فشنگ برای نگهداری فشنگ گلوله زنی، ساچمه زنی و کالیبر های مختلف طراحی شده و جنس کاملاً مقاوم و محکمی دارد. یک ویژگی خوب این جعبه ها طراحی و مهندسی حرفه ای برای نگهداری مهمات است که فشنگ ها به صورت جداگانه و با فاصله استاندارد از هم قرار می گیرند و از برخورد فشنگ ها با هم یا خود جعبه جلوگیری می کند.


جعبه نگهداری فشنگ یکی از ابزارهای مورد نیاز برای هر تیرانداز یا شکارچی می باشد که حمل و نگهداری فشنگ ها را آسان می کند. اکنون جعبه فشنگ شکاری موجب راحتی و آسودگی خیال شکارچیان شده چون که بدون دغدغه و نگرانی از سلامت فشنگ ها به آسانی و در یک جعبه همراه با قفل و دستگیره آن ها را حمل و نگهداری می کنند و هر لحظه که خواستند فشنگ ها در دسترس هستند.

یکی از تولید کنندگان جعبه فشنگ در دنیا، برند MTM در آمریکا است. جعبه های نگهداری فشنگ ام تی ام ظرفیت نگهداری فشنگ مختلفی دارند و انواع جعبه فشنگ ساچمه زنی کالیبر 12 یا جعبه فشنگ گلوله زنی کالیبرهای 270 و 308 و کالیبر 8 * 57 وجود دارد. نکته جالب در مورد بعضی از این جعبه فشنگ این است که قابلیت قرار دادن فشنگ ها به صورت سر و ته را دارد و با شکل طراحی خاص خود، مرمی گلوله به هیچ وجه با کف جعبه برخورد نخواهد داشت.


همچنین بعضی جعبه فشنگ ها دارای سینی قایل جابجایی است یعنی این امکان را دارد که سینی را برداشته و از جعبه به عنوان جعبه ابزار یا هر چیزی استفاده کرد، یا اینکه سینی را در بالاتر یا پایین تر قرار دهید تا فضای بیشتری داشته باشید. این جعبه نگهداری فشنگ ها از نوعی پلاستیک فشرده ساخته شده اند و کیفیت دوام بالایی دارند و سالهای طولانی برای شما کار خواهد کرد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()