09125491251
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در لوازم ماهیگیری
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

لوازم ماهیگیری

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید بهترین لوازم ماهیگیری

اگر به دنبال یک ورزش مفرح هستید که اوقات خوشی نصیبتان کند، ماهیگیری را به شما توصیه می کنیم. یک ورزش شاد و مفرح که در گذشته های دور به عنوان وسیله تامین غذا و در حال حاضر به عنوان یک تفریح جذاب رسیده است. در گذشته ماهیگیری با استفاده از روش هایی چون تور، سبد یا حتی چوب انجام می شده، اما در حال حاضر از انواع لوازم ماهیگیری مدرن مانند چوب ماهیگیری، لنسر و ... استفاده می شود. اگر به ماهیگیری علاقه دارید قطعا با انواع نخ ماهیگیری، قلاب ماهیگیری، هرزگرد، وزنه ماهیگیری، طعمه ماهیگیری و لباس ماهیگیری آشنایی لازم را دارید.
یکی از مهمترین لوام ماهیگیری قلاب است، قلاب ماهیگیری در مدل ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و ساخته می شود و برای صید انواع ماهی در وزن های مختلف مناسب و کاربردی است. البته انواع قلاب ماهیگیری برای انواع مختلف ماهی و ماهیگیری مورد استفاده قرار می گیرند. ماهیگیران حرفه ای به دلیل تجربه بالا خوب می دانند که کدام قلاب مناسب کدام ماهی است. برای خرید لوازم ماهیگیری می توانید از مشاوره و تجربه کارشناسان طبیعت نو استفاده کنید، تا مناسب ترین وسیله و لوازم را در اختیار داشته باشید.
چوب ماهیگیری یا چوب قلاب از دیگر لوازم ماهیگیری است که در اندازه و مدل های متنوع برای انواع ماهی وجود دارد. وزن چوب ماهیگیری غالبا متنوع و مسافتی که برای پرتاب مناسب است هم بین نیم تا چهار و نیم متر است. به هنگام خرید چوب ماهیگیری سعی کنید انواع استاندارد را انتخاب کنید چون چوب های کوتاه برای پرتاب در جاهای سخت مناسب نیست و چوب های بلند هم شما را اذیت می کند. طبیعت نو با افتخار بهترین انواع چوب ماهیگیری استاندارد را از برترین برندها تامین و در مجموعه بزرگ خود گردآوری نموده است.
از دیگر لوازم ماهیگیری دارای اهمیت می توان چرخ قلاب ماهیگیری یا چرخ ماهیگیری اشاره نمود. این چرخ که به قسمت انتهایی قلاب متصل می شود، در واقع اصلی ترین وظیفه را در فرآیند ماهیگیری دارد. نخ بر روی چرخ قلاب بسته شده و تا 150 متر نخ را در خود جای می دهد. به عنوان یک توصیه هنگام خرید حتما قرقره یدک هم تهیه کنید.
نخ قلاب یا همان نخ ماهیگیری هم از دیگر لوازم ماهیگیری اصلی است که باید هنگام خرید حواستان باشد، که انواع باکیفیت آن را انتخاب کنید. نخی خوب نخی است که قابلیت ارتجاعی داشته باشد.
از مهمترین ملزومات ماهیگیری طعمه است. طعمه چیزی است که شما به انتهای نخ ماهیگیری وصل می کنید تا توجه ماهی جلب شود. طعمه ها در انواع زنده و مصنوعی در بازار موجود می باشند. بهترین انواع طعمه، طعمه های زنده هستند که عبارت از انواع کرم و مینوها می باشند. گزینه های ارزان تری هم مانند کرم حشره، ذرت، نان دودی، مارشمالو وجود دارند. برای خرید بهترین انواع طعمه به سایت فروشگاه طبیعت نو مراجعه کنید.
وزنه از جمله لوازم جانبی ماهیگیری می باشد. و عبارت است از یک جسم سنگین که با هدف حفظ تعادل، پرتاب و فرو بردن قلاب در آب استفاده می شود. وزنه های موجود در بازار انواع گوناگونی داشته و سربی هستند. در آب های پر تلاطم و تند، استفاده از وسنه های سنگین باعث می شود که جریان آب قلاب و طعمه را به کنار آب نیاورد. اگر به دنبال بهترین لوازم ماهیگیری هستید، طبیعت نو به عنوان یک برند برتر وارد کننده لوازم ماهیگیری بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.
هرزگرد هم یکی از لوازم جانبی ماهیگیری است که عبارت از وسیله ای فلزی با امکان باز و بسته شدن مانند سنجاق است. همان طور که از نامش هم مشخص است، حول یک محور می چرخد و مانع از تابیده شدن نخ و پیچیدن آن می شود. در واقع می توان گفت که نقش دیگر هرزگرد، ایجاد امکان تعویض راحت ریسه های دلخواه است. فروشگاه اینترنتی لوازم ماهیگیری طبیعت نو، بهترین انواع لوازم ماهیگیری اعم از چوب ماهیگیری، چرخ ماهیگیری، نخ ماهیگیری، قلاب، هرزگرد، وزنه، طعمه ماهگیری و لباس ماهیگیری را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در دسترس شما قرار داده است تا بهترین و مناسب ترین انتخاب ها را داشته باشید.
آنچه طبیعت نو را به عنوان یکی از باتجربه ترین و بهترین برندهای تامین لوازم ماهیگیری متفاوت می نماید، مجموعه بزرگ لوازم و تجهیزات کاربردی است که از بهترین و برترین برندهای روز جهان گردآوری نموده و در اختیار مخاطبان خاص خود قرار داده است. می توانید با تکیه بر کیفیت این لوازم اوقات بی نظیری را در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()