09125491251
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

تپانچه بادی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

ساختار شلیک تپانچه بادی - تپانچه گازی: گاز co2، پی سی پی و پمپ دستی است. که در گاز co2 به این شکل است که گاز داخل سیلندر کلت بادی قرار میگیرد و ساچمه به وسیله هوای فشرده شده کپسول گاز co2 شلیک میکند که این گاز ها یک بار مصرف هستند که پس از تموم شدن یک گاز نو داخل سیلندر تپانچه بادی می اندازید ولی ساختار شلیک پمپ دستی به صورت دستی است و باید برای هر شلیک تپانچه بادی را پمپ بزنید و هر چقدر بیشتر پمپ بزنید قدرت شلیک بیشتر است و این ساختار شلیک نسبت به گاز co2 قدرت بیشتری دارد. این تپانچه گازی بیشتر برای تیراندازی در سالن استفاده میشوند که از دقت بالایی برخوردار هستند و ماننده تفنگ بادی در دو کالیبر 4.5 و 5.5 موجود است. تپانچه های بادی که در سایت قرار گرفته اند تمامی ان ها مجاز میباشند.

 

تپانچه بادی نوعی تفنگ است که از فشار هوای ایجاد شده توسط پیستون برای شلیک گلوله استفاده می کند ، که با انداختن یک ماشه یا فشار هوای محبوس در یک کپسول هوا ، توسط فنر محکم به جلو رانده می شود. قدیمی ترین تفنگ بادی برجای مانده به سال 1580 برمی گردد و در موزه ای در استکهلم نگهداری می شود.
تپانچه بادی چگونه کار می کند؟
این کلت ها از سه قسمت اصلی شامل تعیین وضعیت و ماشه ، خشاب و گلنگدن تشکیل شده است برای شلیک ، ابتدا باید خشاب اسلحه را برداشته و پس از قرار دادن کپسول CO2 در داخل آن ، خشاب را در تفنگ قرار داده ، سپس کلید موقعیت را از حالت ضامن خارج کرده و در حالت فعال قرار دهید ( بر). بیا توجه داشته باشید که وقتی کلید وضعیت در حالت ضامن است ، ماشه قفل می شود و امکان شلیک وجود ندارد. پس از برداشتن کلید وضعیت از حالت ضامن ، پوزه تفنگ را عقب می کشیم. در این حالت اسلحه آماده شلیک است و با فشار دادن ماشه گلوله شلیک می شود.
تپانچه بادی و تپانچه گازی چه تفاوتی دارد؟
✅ یکی از مهمترین تفاوت های تپانچه های بادی و گازی در نوع کار آنهاست که کار با تپانچه های گازی را برای مصرف کننده آسان و راحت می کند. تپانچه گازی سریعتر و راحت تر از تپانچه بادی پر می شود. اما در تیراندازی حرفه ای ، تپانچه بادی بسیار دقیق تر است ، زیرا می تواند مقدار مشخصی هوا را در مخزن خود ذخیره کند. در واقع ، همیشه فلش را با یک فشار شلیک می کند. اما تپانچه بادی بعد از مدتی ، فشار کپسول گاز کاهش می یابد و افت فشار خواهید داشت. یکی دیگر از تفاوت های تپانچه بادی با تپانچه گازی در این است که فرق کلت بادی این است که بیشتر در مسابقات حتی در المپیک ها از کلت بادی استفاده می شود دیگر تفاوتی که کلت بادی با گازی دارد این است که مسابقات کلت بادی هم در سالن و هم درهوای ازاد ولی گازی فقط در هوای آزاد و بیشتر مسابقات از کلت بادی استفاده می شود. برای حل این مشکل ، پس از پر کردن ، تا بیست یا سی مورد را خالی کنید. سرانجام ، طبق گفته کارشناسان ، تپانچه گازی فقط آسان تر از پر کردن هوا است. 

تفاوت تفاوت دیگر بین تپانچه بادی و تپانچه گازی در این است که از تپانچه های بادی بیشتر در مسابقات حتی در بازی های المپیک استفاده می شود. تفاوت دیگر تپانچه های بادی و تپانچه گازی این است که از مسابقات تپانچه بادی در محیط داخلی و خارجی نیز استفاده می شود اما گاز فقط در هوای آزاد و در بیشتر مسابقات ، تپانچه بادی استفاده می شود.

دیگر تفاوت اصلی تپانچه های بادی و تپانچه گازی در قیمت این دو اسلحه است. تپانچه های گازی قیمت بالاتری دارند و تفنگ های بادی قیمت مناسب تری دارند. خرید تپانچه های بادی و گازی معمولاً بسیار پرطرفدار است.

 

 

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 44 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()