09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

چراغ قوه نایتکر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

چراغ قوه نایتکر در خطوط تولید مختلف از چراغ قوه های تاکتیکی گرفته تا تجهیزات روشنایی فضای باز و ... در سراسر جهان تخصص دارد. در این صفحه مشخصات و قیمت چراغ قوه های نایتکر قرار دارد و می توانید به صورت آنلاین اقدام به خرید کنید.

چراغ قوه های Nitecore ابزارهای روشنایی ابتکاری، قوی، فوق العاده موثر و بصری هستند. آنها برای طیف گسترده ای از کاربردها، از جمله کمپینگ، کوهنوردی، غواصی، دوچرخه سواری، ماهیگیری و قایق سواری همچنین تیراندازی، شکار، عملیات جستجو و نجات، سناریوهای تاکتیکی و همچنین تاسیسات صنعتی طراحی شده اند. مجموعه چراغ قوه های نایتکر انتخاب های زیادی را در اندازه، اولویت عملیاتی، عملکرد و قدرت در اختیار شما قرار می دهد. هر چراغ قوه نایتکور شایسته لقب یک شاهکار است.


از زمانی که چراغ قوه نایتکر تأسیس شد، نوآوری در آنها ریشه داشته آنها به جدیدترین فناوری ها از همه نوع وسواس دارند و در به کارگیری آنها در طراحی محصولات جسورانه عمل می کنند. نایتکر دارای خلاقانه ترین طرح ها و بهترین تجربه و عملکرد کاربر در صنعت است. مدل NDI اولین چراغ قوه مبتنی بر AA در جهان که دارای روشنایی متغیر بی نهایت است. مدل D10 اولین چراغ قوه جهان که دارای سیستم هوشمند پیستون درایو بود و اولین سری چراغ قوه در جهان که از فناوری حلقه انتخابگر هوشمند نسل سوم بهره می برد.برند نایتکر با قدرت نوآوری پیشرو اولین برندی است که به نقطه عطفی در صنعت چراغ قوه دستی حرفه ای دست یافته است و چندین جایزه بزرگ در این زمینه دریافت کرده از جمله طراحی iF آلمان، Red Dot جایزه طراحی G-Mark ژاپن (طراحی خوب)، IDEA آمریکا و همچنین برنده جایزه طلای ISPO و Outstanding Outdoor که در سطح جهانی شناخته شده است. در سال 2019، چراغ جاکلیدی TINI SS Mini به عنوان برنده طراحی محصول جوایز طراحی کاپوک شناخته شد. در سال 2020، سیستم باتری هوشمند 21700 به عنوان فینالیست IDEA 2020، در سال 2021 مجموعه چراغ‌های HU60 و NPB1 E-focus Elite به‌عنوان برنده جایزه ISPO 2021 انتخاب شدند.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()