09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

پایه دوربین تفنگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پایه دوربین سلاح زیر مجموعه ی لوازم جانبی دوربین تفنگ می باشد، پایه دوربین تفنگ برای نصب دوربین روی سلاح استفاده می شود هیچ چیز مهم‌تر از پایه و رینگ دوربین سلاح نیست به این دلیل که این قطعات باید در مقابل شوک و لگدهای سنگین استقامت داشته باشند، بسیار مقاوم باشند و هیچ آسیبی نبینند.

ما در فروشگاه طبیعت نو بهترین رینگ، ریل و پایه های دوربین‌ تفنگ از برترین برندهای دنیا را که از با کیفیت‌ترین مواد اولیه ساخته می شوند در انواع و اندازه های مختلف ارائه می کنیم

پایه دوربین تفنگ دارای انواع و اندازه های مختلف است مانند: پایه دوربین تفنگ رینگ ۲۵ میلی متر ارتفاع بلند، پایه دوربین تفنگ رینگ ۳۰ میلی متر  ارتفاع بلند و متوسط، پایه دوربین تفنگ رینگ ۲۵ میلی متر ، رینگ دوربین سلاح ۳۰ میلی متر، ریل دوربین اسلحه یک تکه، ریل دوربین روی سلاح دو تکه ، پایه دوربین تفنگ لئوپولد، پایه دوربین تفنگ وارن ریل پیکاتینی تفنگ و ...

پایه دوربین‌ها در انواع مختلفی وجود دارد و با توجه به کاربرد آن هر چه ارتفاع پایه دوربین(فاصله دوربین تا لوله تفنگ) کمتر باشد در نتیجه تیراندازی دقیق تری خواهید داشت.

رینگ پایه دوربین عدد ۲۵ و ۳۰ می‌باشد که این اعداد بستگی به تیوب دوربین شما دارد. همچنین ریل‌های استاندارد آن‌ها ۱۱ و ۲۲ میلیمتر می‌باشد که این مورد نیز بستگی به نوع تفنگ PCP دارد .

عموما برای تفنگ های PCP  از پایه‌های دوتکه استفاده می شود چون که محل قرار گرفتن خشاب در بیشتر مدل های تفنگ پی سی پی در نزدیک دوربین است و نمی‌توان از پایه‌های یک‌تکه استفاده کرد.

بهتر است برای تفنگ های بادی فنری از پایه‌های یک‌تکه و آنتی‌شوک استفاده شود تا لگد سلاح تا حد زیادی خنثی کند تا هدف گیری با دقت بیشتری انجام شود.

رینگ‌ و پایه های موجود در فروشگاه طبیعت نو از برندهای برتر، بسیار محکم و بادوام است، و در انواع مختلف عرضه می شود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 10 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()