09125491251
سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

ساچمه تفنگ بادی اچ اند ان

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

سازنده آلمانی ساچمه و اسلاگ H&N سابقه ای دارد که به سال 1825 باز می گردد، زمانی که این شرکت تولید صنعتی سرب را شروع کرد. در سال 1847 و تا سال 1890 این شرکت شروع به ساخت ساچمه های سربی با نام "Lätare" کرد. از دهه 1950، اچ اند ان طیف وسیعی از ساچمه تفنگ بادی با کالیبرهای مختلف را برای کاربردهای متنوع، بعلاوه ساچمه های گرد برای لودرها و گلوله‌هایی برای سلاح‌های گرم کالیبر بزرگ تولید می‌کند. تولیدات این شرکت به طور انحصاری با ماشین آلات خودشان انجام می شود.

تمام ساچمه ها و اسلاگ های اچ اند ان H&N ترکیبی عالی از کیفیت، دقت و قیمت عالی را به شما ارائه می دهند. هدف اصلی اچ ان از ابتدا تولید محصولات با کیفیت برجسته بود. به همین دلیل تمام مراحل تولید از ساخت ابزار گرفته تا تولید سیم تا تکمیل سطوح در کارخانه اچ ان ان با دقت و کیفیت عالی انجام می شود. هر چیزی که تولید می شود تحت یک سیستم تضمین کیفیت دقیق قرار دارد. می‌توانید مطمئن باشید که تمام ساچمه های اچ اند ان بهترین در دنیا است. بنابرابن شما می توانید بر کیفیت و دقت هر محصول H&N کاملا اطمینان کنید.

اچ ان آلیاژها و روان‌کننده‌های خاصی را برای ساچمه تفنگ بادی ایجاد کرده‌ که رسوب سرب را کاهش می‌دهد و پخش شات‌های ثابت‌تری ایجاد می‌کند. استفاده از ساچمه تفنگ بادی H&N برای مسابقه و تمرین باعث شلیک دقیق می‌شود. موفقیت در تیراندازی با تفنگ بادی به نهایت کیفیت و دقت نیاز دارد. اسلاگ اچ اند ان هر دو مورد را به لطف ترکیب موفقیت آمیز مهارت و فناوری پیشرفته با هم دارد.عملکرد و تاثیر اسلاگ تفنگ بادی اچ اند ان حتی سخت ترین نیازهای شکارچیان با تفنگ بادی را برآورده می کند. آنها ترکیبی ایده آل از دقت و تاثیر در شلیک به هدف را ارائه می دهند.

ساچمه تفنگ بادی اچ اند ان ساخت آلمان، کیفیت بالا و حداکثر لذت را تضمین می کند.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 16 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()