09215841866
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

کیسه خواب کوهنوری و کمپینگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

خرید کیسه خواب کوهنوری

کیسه خواب برای اولین بار توسط شخصی به نام پرایس جونز در اواخر قرن 19 میلادی اختراع گردید. در واقع کیسه خواب با نام انگلیسی Sleeping bag عبارت از نوعی رختخواب مدرن است که شامل لحاف و تشک به صورت هم زمان می شود. به گونه ای که این دو با استفاده از یک زیپ به هم متصل شده اند و فرد پس از خوابیدن درون آن ، با استفاده از زیپ یا دکمه لحاف و تشک را به هم متصل می سازد. اهمیت کیسه خواب و مخصوصا کیسه خواب کمپینگ زمانی مشخص می شود که یک طبیعت گردی و یا صعود چند روزه پیش رو داشته باشید و به این ترتیب مجبور شوید شب را در فضای باز سپری کنید. حتی اگر بهترین انواع چادر مسافرتی را هم همراه داشته باشید، هیچ وسیله ای به اندازه یک کیسه خواب خوب اسباب راحتی شما را فراهم نمی سازد. تصور کنید یک شب را چادر زده اید و صبح زود پس از طی یک خواب راحت و گرم و نرم از خواب بیدار می شوید یا آنکه مجبور شده اید تا صبح علاوه بر سرما، سفتی و پستی بلندی زمین و همین طور گزش حشرات را هم تحمل کنید!
از ویژگی های بهترین کیسه خواب، می توان به قابل حمل بودن و در عین حال سبک و کم حجم بودن آن اشاره نمود. کیسه خواب کمپینگ و.. به واسطه بسته شدن با استفاده از زیپ به راحتی گرمای تولید شده توسط بدن را حفظ و گرما را داخل کیسه خواب نگه می دارد. غالب کیسه خواب ضد آب و یا کیسه خواب آمریکایی و... از جنس پر یا الیاف نایلونی هستند که هم دما را نگه می دارند و هم تا حد زیادی ضد آب و رطوبت هم هستند. شاید برایتان سوال شده است که خرید کیسه خواب چه ضرورتی دارد و در کجاها استفاده می شود؟ معمولا از کیسه خواب کوهنوردی یا کیسه خواب کمپینگ و... برای طبیعت گردی، پیک نیک یا اردوهای نظامی ، برنامه های صعود کوهنوردی یا حتی فضاهایی با امکانات اندک استفاده می شود. زمانی که یک شب را با احساس راحتی و آرامش در طبیعت سپری نمودید، قطعا متوجه خواهید شد که قیمت یک کیسه خواب به نسبت رفاهی که ایجاد می نماید قطعا ناچیز و قابل نادیده گرفتن است. چرا که این محصول علاوه بر حفظ شما از سرما از گزش حشرات و حیوانات نیز مصون نگاه می دارد. سعی کنید همیشه به رفاه و آسایش خود اهمیت داده و آن را در اولویت قرار دهید.
جالب است که بدانید کیسه خواب براساس کارایی روکش های متنوعی دارند که شامل انواع پارچه ها و روکش های پنبه ای ، برزنتی ، نایلونی، پلی استر و... می شود که غالبا ضد آب می باشند. برای خرید کیسه خواب باید توجه داشته باشید که برای چه نوع استفاده ای کیسه خواب لازم دارید، چرا که انواع اشاره شده غالبا وزن سنگینی دارند و بیشتر با موتور یا ماشین جا به جا می شوند. اگر شما بخواهید برای کوهنوردی و یا پیاده روی کیسه خواب تهیه کنید، باید انواع کیسه خواب سبک که قابل حمل با کوله پشتی باشد را در نظر بگیرید. در هر صورت و به هر دلیل اگر یک کیسه خواب خوب نصیبتان شد، باید بدانید که یک سرمایه ارزشمند در اختیار گرفته اید و با نگهداری صحیح می توانید تا سال ها از آن استفاده کنید. برای مثال سعی کنید کیسه خواب را به حالت آویخته نگه دارید، از کثیف و چرک شدن کیسه خواب در اثر چربی ممانعت به عمل آورید و در صورت کثیف شدن هم از مواد تمیز کننده استفاده کنید. باید بگوییم بدترین گزینه برای تمیز کردن کیسه خواب خشکشویی است.
برای انتخاب کیسه خواب به جای خرید کیسه خواب گران قیمت و یا توجه به قیمت کیسه خواب، باید به شرایط و نوع فعالیتی که در نظر دارید توجه نمایید. اینکه شب مانی در جنگل و کویر است یا برف و سرما. در هر صورت باید توجه داشته باشید که سرما و گرما هیچ یک ایده آل بدن نبوده و قوای بدنی را کاهش می دهد. بنابراین براساس شرایط انتخاب کنید، مثلا اگر کوهنورد هستید به 2 کیسه خواب متفاوت برای فصل گرم (کیسه خواب سه فصل) و فصل سرد نیاز دارید که اولی برای فصل تابستان و اوایل پاییز مناسب می باشد، سبک تر است و قیمت به نسبت کمتری دارد. در حالی که دومی مناسب اواخر پاییز تا وسط بهار بوده و سنگین تر و گران تر می باشد.
طبیعت نو به عنوان یکی از باتجربه ترین و قدیمی ترین فروشگاه های تامین و توزیع لوازم کوهنوردی و طبیعت گردی در کشور همواره سعی نموده است، بهترین تجهیزات از برترین برندهای تولید کننده را در اختیار ورزشکاران و علاقمندان به کمپینگ و طبیعت گردی قرار دهد. حاصل سال ها تجربه ما، مجموعه بزرگی شده است که اکنون پیش روی شما قرار گرفته. برای مشاهده و خرید انواع کیسه خواب آمریکایی، کیسه خواب سبک ، کیسه خواب کمپینگ و... به بخش مربوطه در فروشگاه مراجعه نموده و با اطمینان انتخاب کنید چرا که تعهد ما اعتماد و رضایت شماست.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 6 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()