09125491251
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

تفنگ پی سی پی اشتایر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تفنگ پی سی پی اشتایر زیر شاخه تفنگ پی سی پی محصولات اشتایر ساخت کشور اتریش می باشد…تفنگ های اشتایر با ساختار شلیک پی سی پی برای هدف زنی و شکار مورد استفاده قرار میگیرند. 

تفنگ پی سی پی اشتایر هانتینگ ۵ سمی اتوماتیک محصولی منحصر بفرد از کمپانی محبوب اتریشی می باشد که در ساخت رایفل ها و تپانچه های مسابقاتی دقیق همیشه شهره عام و زبان زده تیر اندازان بوده است. این کمپانی سازنده ی سلاح های پنوماتیک و گرم این بار دست به ساخت محصولی نیمه خودکار جهت شکار دوستان و علاقه مندان به هانتینگ زده که نیاز کاربران به گلن کشی را رفع و سلاحی با سرعت ماشه کشی بالا نیز به حساب می اید.

این پی سی پی اتریشی نسبت به سلاح های هم رده ی خود بسیار از نظر ابعاد و وزنی ایده ال تلقی شده که ادقام این ویژگی با سرعت ماشه کشی بالا و شلیک های پی در پی با دقت بالا و قدرت قابل قبول(40 ژول) ان را تبدیل به یکی از بهترین نیمه خودکار های دنیای پنوماتیک کرده است. 

تفنگ پی سی پی اشتایر بواسطه ی بهرمندی از لوله ی لانگ با دقت بالا خان کشی و ساخت و همچنین رگولاتور مثال زدنی این کمپانی مطرح اروپایی سلاحی بسیار دقیق برای شکار تلقی شوده که نمونه ای دیگری تا کنون برای رقابت با ان در این مارکت جهانی پیدا نه شده است.

 

علاقه مندانی که به دنبال تجربه ای شیرین استفاده از یک سلاح سمی اتوماتیک با دقت بالا و کیفیت ساخت کم نظیر هستن و خواهان اثابت 100 درصدی گلوله ی حاصل از شلیک به هدف مورد نظر خود می باشندمحصولات این برد منحصر به فرد به آن ها پیشنهاد می شود.

 

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 46 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()