09125491251
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

تفنگ بادی وایرخ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تفنگ بادی وایرخ از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار است و دقت و عمر تفنگ های بادی وایرخ Weihrauch بالا است و ساخت کشور المان میباشد پس اگر دنبال یک تفنگ بادی خوب هستید این پیشنهاد خوبی است.

شرکت معروف تفنگ سازی توسط کارآفرین مشهور آلمانی هرمان ویرچ تاسیس شد که به دلیل سابقه درخشان تولید سلاح های شکاری از نام و رسم خاصی در این زمینه برخوردار بود. سه پسر ویر ، جونیور ، اتو و ورنر ، بعداً به تجارت خانوادگی پیوستند.

تعدادی از مدلهای جدید وایرخ پس از جنگ جهانی اول معرفی شدند. یکی از این مدل ها تفنگ محبوب HW21z است که اولین تفنگ تولید انبوه آلمان است. این مدل به رکوردهای فروش فوق العاده ای دست یافت و توسط سایر مدل ها ادامه یافت تا به دلیل کیفیت ساخت بالای وایرخ شهرتی جهانی کسب کند.

29 سال بعد ، وایرخ شروع به صادرات قطعات سلاح و قطعات مکانیکی کرد. در طول جنگ جهانی دوم ، وایرخ تنها شرکت آلمانی بود که به تولید قطعات سلاح ادامه داد. پس از پایان جنگ جهانی دوم در سال 1948 ، ویرچ توسط دولت وقت منحل شد. بعداً اتو ویرچ در شهر کوچک زلا-مهلیس شروع به تولید اسلحه کرد. برادرش ورنر کار خود را در یک کارخانه اسلحه سازی در سهل آغاز کرد. برادر دیگر ، جونیور ، به باواریا مهاجرت کرد و به همراه پسرش هانس ، شروع به تولید تفنگ های بادی کرد.

بسیاری از تفنگ های بادی مسابقه ای و شکاری ، تپانچه های بادی و تفنگ های مسابقه ای که امروزه در بازار جهانی مشاهده می کنیم توسط گروه شرکت های وایرخ تولید می شوند. این تولید کننده آلمانی محصولات خود را با مارک Beeman در بازار آمریکای شمالی به فروش می رساند. اسلحه های این مارک به دلیل کیفیت ساخت بالا و استحکام بدنه معروف هستند. وایرخ در سال 1899 در Zella-Mehlis ، یک شهر کوچک در آلمان تاسیس شد. آلمان ، زادگاه شرکت های بزرگ اسلحه سازی مانند والتر و دیانا.

سالها بعد ، شرکت آلمانی مجوز ساخت و فروش تفنگ های بادی را به دست آورد. در این زمان ، شرکت وایرخ اولین تفنگ بادی خود را با نام HW50z به بازار عرضه کرد. این مدل روزنه ای برای کاهش و حذف قوانین منع تولید سلاح بود. سرانجام ، پس از چندین تحول مثبت ، دولت تولید سلاح و لوله تفنگ بادی را مجاز دانست. اگرچه در زمانی که ویرچ اجازه تولید سلاح را نداشت ، آنها تمرکز خود را بر تولید تفنگ های بادی رقابتی گذاشتند.

 

 

سپس وایرخ به تولید تفنگ های بادی مسابقه ای ادامه داد. از این نظر ، HW35 به سودآورترین مدل وایرخ تبدیل شد. Weirch 35 به اولین تفنگ بادی تبدیل شد که دارای یک ضامن اتوماتیک در پشت سیلندر است. به دلیل قدرت کم این مدل ، در بازار جهانی بسیار موفق ظاهر شد و سالها بعد ، نسخه جدیدی بدون تغییر تغییر و تولید شد و دوباره به فروش رسید.

 

 

سرانجام ویرچ جونیور در سال 1967 درگذشت و دوران جدیدی را در ویرچ با پسرش آغاز کرد. سپس ویرچ مدل های مختلفی از جمله Weirch 70 را روانه بازار کرد و به سرعت توزیع محصولات خود را به عنوان مارک جهانی در سراسر جهان آغاز کرد.

تفنگ های بادی وایرخ به دلیل طول عمر و سهولت استفاده در بازارهای جهانی شناخته شده اند ، به طوری که کیفیت ساخت بالای آنها پس از سالها حفظ می شود و این عامل اصلی محصولات وایرخ است.

وایرخ در حال حاضر با قدرت بالا در بازارهای جهانی فعالیت می کند و شرکت های کمتری قادر به رقابت با کیفیت و طول عمر محصولات Weirch هستند. از مدل های معروف و محبوب این برند می توان به Weirch HW80 و HW77 در کلاس بهار و همچنین Weirch HW100 در کلاس PCP اشاره کرد.

ادامه مطلب ˅
9 / 10
از 44 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()