09125491251
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 3 ارديبهشت 1401 در ساعت 34 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آموزش تنظیم طبلک Zero Stop دوربین تفنگ

دوربین تفنگ

طبلک های زیرو استاپ (Zero Stop) با قفل 'Lock 'n نه تنها قابل تنظیم هستند بلکه قابل قفل کردن بوده و دارای ویژگی برگشت به حالت صفر هستند. مشتاق شده اید که بیشتر بدانید؟ با ما همراه شوید...

شما می توانید خیلی راحت و حتی بدون شمارش کلیک ها به حالت اولیه و صفر برگردید. به همین میزان بسنده نکنید! ما اطاعات خیلی بیشتری در مورد طبلک منحصر به فرد  Hawke می توانیم در اختیارتان قرار دهیم، که به شما کمک خواهد نمود با طرز کار آن کاملا آشنا شده و از دوربین تفنگ خود مانند حرفه ای ها برای دیدن مسافت های دور استفاده کنید.

قفل 'Lock 'n در طبلک  Zero Stop به گونه ای طراحی شده است که پس از تنظیم اولیه صفر تفنگ برای مسافت مورد نظر، می توانید از همین تنظیم برای شلیک بعدی با مسافت متفاوت هم استفاده کنید. و همچنین می توانید سریعا به نقطه صفر مسافت پایه برگردید چرا که طراحی منحصر به فرد این محصول توان ذخیره صفر اولیه شما را دارد.

قفل تنظیم ارتفاع طبلک Zero Stop برای شما این امکان را فراهم می آورد که، با فشار طبلک به سمت پایین ، دوربین روی ارتفاع مورد نظر و انتخابی قفل شود. برای تغییر تنظیمات کافی است خیلی راحت آن را به سمت بالا بکشید تا قفل باز شده و امکان چرخش طبلک فراهم شود. در اینجا نحوه کار تنظیم نقطه صفر با طبلک کاملا توضیح داده شده است.

1-پیچ ها را باز کنید و درپوش بیرونی طبلک را بردارید.

دوربین تفنگ

2-پیچ های روی حلقه Rotate To Set Zero-Stop  را باز کنید.

دوربین تفنگ

3-رینگ یا همان حلقه Zero-Stop را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا متوقف شود و سپس پیچ ها را محکم کنید

دوربین تفنگ

4- حالا مجددا درپوشک طبلک را سر جایش قرار دهید و علامت '0' را با نشانگر کلیک تراز کنید.

دوربین تفنگ

چگونه طبلک را بر روی نقطه صفر مورد نظر خود تنظیم کنیم

وقتی که محدوده صفر مورد نظر خود را مشخص کردید، از پیچ آلن برای شل کردن پیچ های اطراف درپوش استفاده کنید. آن را بردارید و با دقت نقطه را ذخیره کنید. سپس با استفاده از همان پیچ آلن سه پیچ زیرین را شل کرده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به نقطه مورد نظر برسد. حال درپوش بالایی را با دقت سرجای خود قرار داده و نشانگر صفر را با نشانگر روی بدنه دوربین تراز کنید.

مزیت قفل n تنظیم ارتفاع، Zero Stop در این است که می توانید در خلاف جهت عقربه های ساعت و حتی به سمت بالا هم حرکت کنید تا برد تفنگ خود را از افزایش دهید. به عنوان مثال برای یک مسافت شلیک 215 متری که فراتر از نقطه صفر اولیه است. می توانید بسته به کالیبر طبلک را تا 0.6mRad بچرخانید و یا 6 شماره به سمت بالا داشته باشید.

و اگر شلیک بعدی برای مسافت 475 متری باشد، درست مثل حالت قبل عمل کنید با این تفاوت که باید طبلک را تا 2.9mRad یا 29 کلیک بچرخانید (باز هم بستگی به کالیبر دارد) و سپس شلیک کنید. به این ترتیب شما همیشه قادر خواهید بود که سریعا به نقطه اولیه که روی 100 متر بود برگردید ، آن هم با چرخش ساده طبلک، بالا کشیدن و سپس چرخش ساعتگرد تا رسیدن به نقطه صفر و توقف آن . در نهایت هم پس از رسیدن به این نقطه طبلک را به سمت پایین فشار دهید تا بر روی 100 متر قفل شود.

اگر مسافت طولانی تر بود، مثلا 1115 متر و نیازمند یک چرخش 13.3mRad برای ارتفاعات بالاتر بود، بدانید که با چرخش اول شما 8mRad(80 clicks) در اختیار دارید و چرخش بعدی  (53 clicks)5.3mRad اضافی به شما می دهد. پس از شلیک حالا شما  13.3mRad از نقطه صفر اولیه فاصله دارید و باید مجددا دوربین را صفر کنید.

جهت خرید دوربین تفنگ کلیک نمایید تا وارد دسته بندی آن در سایت طبیعت نو شوید.

 هر گونه کپی برداری بدون ذکر نام طبیعت نو منع قانونی دارد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()