09215841866
سبد خرید 0
« بازگشت به لیست مقالات | چهارشنبه 20 دی 1396 در ساعت 32 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تاریخچه کمپانی ال ای دی لنزر (Ledlenser)

هنگامی که Harald و Rainer Opolka در سال 1993 شرکت ال ای دی لنزر(Ledlenser) را تاسیس کردند، آنها واقعا بیشتر از یک گاراژ، یک کامپیوتر قدیمی Atari، مجموعه ای از ابزارها، یک صفحه ی نقاشی و حدود 1000 دلار سرمایه اولیه، استفاده نکردند. اما این کار آنها را متوقف نمیکرد که چندین و چندین شب را با شباهتهای نابغهی خود، به سختی کار کنند و از موفقیت بزرگ در طول چند ساعت خواب، دیدن کنند.

یک رویا که به زودی به واقعیت تبدیل می شود: امروزه شرکت گاراژ سابق، یک تولید کننده ی چراغ قوه دستی و چراغ پیشانی بین المللی است که با بیش از 1500 کارمند به کار خود ادامه میدهد و روز به روز پیشرفت مینماید و به تمام نقاط جهان چراغ قوه صادر میکند و نمایندگی میدهد و بهترین کمپانی چراغ قوه سازی در دنیا شناخته شده است.

 به طور پیوسته دامنه محصولات و لوازم خود را گسترش می دهند، با ایده های آزمایش شده و به طور فزاینده ای بر منابع انرژی پایدار تأکید می کنند. و سود خود را در برنامه های آموزشی و برای شرکت در پروژه های اجتماعی و در راستای ترویج شیوه های زیست محیطی سرمایه گذاری میکنند.

و از سال 2011 Zweibrüder Optoelectronics با گروه لدرمن (Leatherman Tool) در ایالات متحده آمریکا برای هرچه قوی تر شدن همکاری می کنند. با هم ما برای نوآوری های منحصر به فرد، کیفیت بالا و فن آوری های سازگار با محیط زیست میکوشند.

قبل از تولید نهایی محصول جدید ال ای دی لنزر (Ledlenser) ماه ها تحقیق و توسعه انجام میگیرد. در مجموع، بیش از 100 کارمند در شهر Solingen کار می کنند. در پشت دیوارهای ضخیم، دفاتر بسیار مدرن، مرکز تحقیقات نور و کارگاه های بزرگ با آخرین امکانات پیشرفته را پیدا خواهید کرد. در اینجا بیش از 3.218 متر مربع گسترش یافته است، کارمندان کمپانی Ledlenser الهام گرفته، تصور می کنند و در مورد ایده ها بحث می کنند و نمونه های بی شماری تولید می کنند. دفتر مرکزی کمپانی ال ای دی لنزر جایی است که تحقیقات خود را انجام می دهند، برنامه ریزی بازاریابی و مدیریت هر فعالیت در سراسر جهان انجام می گیرد.

برای اولین بار در ایران چراغ قوه های با کیفیت فوق العاده بالا برند ال ای دی لنزر که در دنیا شناخته شده است توسط طبیعت نو عرضه میشود.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()