09125491251
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

تفنگ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

در این بخش انواع تفنگ بادی و تفنگ پی سی پی و تپانچه بادی از بهترین برند های دنیا تفنگ بادى با طرح ها و قدرت های گوناگون قرار می گیرد. خرید و فروش و قیمت تفنگ بادی در این بخش وجود دارد. ساختار تفنگ های بادی به این شکل است که برای شلیک کردن ساچمه از فشار هوای ایجاد شده توسط پیستون تفنگ بادى عمل میکند که با چکاندن ماشه تفنگ بادى بوسیله فنر بسیار قوی به جلو هدایت میشود یا از هوای فشرده شده در کپسول تفنگ پى سى پى pcp برای تیراندازی استفاده میشود

انواع تفنگ بادی

از انواع تفنگ هایی که امروزه برای استفاده در مسابقات تیر اندازی و همچنین شکار حیوانات کوچک مورد استفاده بسیار زیادی دارد تفنگ بادی میباشد. تفنگ بادی همانطور که از نامش نیز پیداست به کمک باد میتواند ساچمه و یا همان گلوله را به سمت هدف پرتاب کند. تفنگ بادی در انواع مختلفی تولید میشود که تفنگ بادی کمری و همچنین تفنگ های بزرگ میباشند. تفنگ بادی سابقه ای طولانی دارد و سابقه استفاده از اولین تفنگ های بادی به سال ۱۵۸۰ باز میگردد. تفنگ بادی در انواع مختلفی تولید میشود که تپانچه بادی و تفنگ پی سی پی از آن جمله میباشند. تپانچه بادی از دسته تفنگ های بادی است که بیشترین تفاوت آن به ابعاد و همچنین برد آن باز میگردد. تپانچه بادی از ابعاد و همچنین برد کمتری برخوردار است و تنها برای مسابقات تیر اندازی مورد استفاده قرار میگیرد. تفنگ پی سی پی از انواع تفنگ بادی در سایز و ابعاد بزرگ تر میباشد که از برد به مراتب بیشتری نیز نسبت به تپانچه بادی برخوردار است. در تفنگ بادی نسل قدیمی تنها یک گلوله در هر بار شلیک قابل استفاده بود اما تفنگ پی سی پی اینگونه نیست و با یک بار خشاب گذاری میتوان چندین گلوله را به صورت پشت سر هم شلیک نمود. برای هر بار شلیک با تفنگ پی سی پی دیگر نیازی به گلوله و یا ساچمه گذاری نمیباشد و تنها کافی است تا در هر بار استفاده از اسلحه گلنگدن آن را کشیده تا اسلحه آماده استفاده شود.

خرید تفنگ بادی

تفنگ بادی در انواع مختلفی تولید میشود که از این رو  در هنگام خرید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. امروزه بیشتر فروشندگان برای اینکه بتوانند خریداران بیشتری را جذب کنند اقدام به درج آگهی هایی میکنند با این مضمون که تفنگ های موجود در این فروشگاه از قدرت و برد بالایی برخوردار میباشند. اما مشتری بدون آنکه اطلاعاتی در اختیار داشته باشد و کاملا نا آگاهانه اقدام به خرید مینماید که پس از مدتی از خرید خود پشیمان میشود. برای خرید تفنگ بادی ابتدا و قبل از هر چیز باید به نیاز خود توجه داشته باشید. اگر تفنگ بادی را برای شکار پرندگان کوچکی نظیر کبوتر خریداری میکنید باید به سراغ تفنگ های فنری با قدرت ۱۶ تا ۳۰ ژول بروید.  البته با خرید پی سی پی ارزان قیمت نیز میتوانید به شکار پرندگان و حیوانان کوچک بروید. برای خرید تفنگ بادی باید نکات دیگری همچون وزن تفنگ، خوشدست بودن تفنگ البته در دست خودتان، خدمات پس از فروش و هزینه ساچمه را مد نظر قرار دهید. برای خرید پی سی پی نیز که از جدیدترین تفنگ های بادی محسوب میشود نیز باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. اگر اهل شکار حیوانات بزرگتر از پرندگان مانند روباه، خرگوش و این دسته حیوانات هستید باید به دنبال خرید پی سی پی ۵۰ ژول باشید. این نوع تفنگ پی سی پی قادر است تا هدف در فاصله بالای ۸۰ متر را هدف قرار دهد. خرید پی سی پی ۳۰ ژول نیز میتواند برای افرادی مناسب باشد که اهل هدف زنی با فاصله نزدیک هستند. برای خرید تپانچه بادی بیشتر از هر چیز باید به خوشدست بودن آن با دستان خود را مد نظر قرار دهید. تپانچه بادی به طور کلی برای هدف زنی در مسابقات مورد استفاده قرار میگیرد که خوشدست بودن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای خرید تپانچه بادی به دقت آن نیز درکنار خوشدست بودن توجه داشته باشید. یک نکته کلی که برای خرید تفنگ بادی باید مد نظر قرار دهید این است که تنها نباید بر روی قدرت تفنگ تمرکز کنید زیرا تفنگ پر قدرت میتواند دقت پایینتری نیز داشته باشد.

فروش تفنگ بادی

افرادی که در زمینه فروش تفنگ بادی فعالیت میکنند باید از تخصص بالایی در این زمینه برخوردار باشند تا بتوانند خریدار را برای تهیه یک تفنگ مناسب راهنمایی کنند. امروزه برخی از افرادی که شغل فروش تفنگ بادی را انتخاب کرده اند به خوبی نمیتوانند مشتری را برای تهیه یک تفنگ مناسب راهنمایی کنند و بیشتر از آنکه به فکر منافع مشتری باشند، به دنبال کسب سود بیشتر هستند. فروش پی سی پی و همچنین فروش تپانچه بادی نیز همانند تفنگ بادی نیاز  به تخصص دارد و اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به دنبال این دسته از تفنگ ها هستید باید به مراکر فروش معتبر مراجعه کنید.

قیمت تفنگ بادی

قیمت تفنگ بادی نسبت به عوامل مختلف متغیر خواهد بود. یکی از عوامل بسیار مهمی که در قیمت تفنگ بادی تاثیر گذار است برند آن میباشد.  تفنگ بادی در برندهای زیادی تولید میشود که هر یک از کیفیت، قدرت و برد متفاوتید برخوردار هستند. قیمت پی سی پی و همچنین قیمت تپانچه بادی نیز ممکن است نسبت به برند، مدل و همچنین قدرت و برد آن متفاوت باشد و بعد از لحاظ کردن این موارد خرید خود را انجام دهید. حتما نیازی نیست تا گرانقیمت ترین تفنگ بادی را خریداری کنید بلکه باید تفنگی را تهیه کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

تفنگ بادی ارزان

تفنگ بادی ارزان را از مراکزی که اعتبار بالایی دارند تهیه کنید. خرید تفنگ بادی ارزان از مراکز غیر معتبر ممکن است مشکلاتی از قبیل کیفیت پایین، عدم خدمات دهی و همچنین یافت نشدن لوازم جانبی را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 46 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()