سبد خرید 0

اسلاگ جاولین 26 گرین کالیبر 5.5

10 / 10
از 1 کاربر

Slug Javelin 26gr Caliber 5.5

محصولات >> لوازم جانبی تفنگ >> ساچمه تفنگ بادی >>
کد کالا : 497
قیمت : 780,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 780,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

 توجه: سفارشات بالای 100 هزار تومان ارسال میشود

بررسی تخصصی و اجمالی

اسلاگ جاولین 26 گرین کالیبر 5.5

اسلگ های جاولین که به مدل های نیزه ای نیز معروف هستند ، یکی از سریع ترین اسلاگ هایی است که می تواند مسافت های طولانی را با سرعت طی کند. جاولین در لغت به معنای نیزه است ، به همین دلیل به این گروه از گلوله ها ، حلزون نیزه گفته می شود. اسلاگ جاولین 26 گرین کالیبر 5.5 امروزه به دلیل سرعت بالا در بین شکارچیان بسیار محبوب شده اند و به همین دلیل طرفداران زیادی پیدا کرده اند. سازنده این مدل ها برای پیش بینی مسیر گلوله و در نهایت صرفه جویی در انرژی ضریب بالستیک بالایی را در تمام محصولات خود در نظر گرفته است.

اسلاگ ی جاولین (Javelin 34 gr .217

پاتریوت تولید کننده Slugs نیزه است. این محصول توسط تیمی از تیراندازان باتجربه ، برندگان مسابقات و شکارچیان طراحی شده است. برای بیش از یک سال ، آنها آزمایش های بالستیک را بر روی انواع طرح ها انجام دادند. این آزمایشات با کمک رادار داپلر و تجزیه و تحلیل عملکرد نهایی در دنیای واقعی برای ایجاد یک طراحی متعادل انجام شده است. هدف نهایی آنها دستیابی به بهترین نقطه تعادل بین یک ضریب بالستیک بالا و مخرب بود. نحوه طراحی اسلاگ جاولین 34 گرم .217 توخالی است و دارای قوس تیز است. این مدل طراحی باعث می شود شما نسبت به گلوله های قدیمی بی توجه باشید و از این حلزونها برای شکار حیوانات و پرندگان کوچک استفاده کنید.

پاتریوت از تنوع زیادی در ابعاد و وزن محصولات خود استفاده کرده است. همه اسلحه ها برای یک هدف ساخته نمی شوند ، به همین دلیل پاترویت سعی کرده تا بر اساس اسلحه های مختلف اسلاگ تولید کند. وزن ژاولین 34 گرم .217 گرم برابر با 34 گرم و کالیبر آن 217/0 است. تعداد اسلاگ های موجود در هر بسته 200 عدد است

ساچمه یا اسلاگ ؟ کدام بهتر است؟

آیا استفاده از ساچمه بهتر است؟ این سوالی است که امروز شکارچیان رایانه های شخصی با قدرت بالا می پرسند؟! برای روشن شدن این موضوع ، آزمایشات با کمک یک PCP نیمه اتوماتیک به نام Huben انجام شد. برای ثبت داده ها ، از لابرادور برای ثبت سرعت به دست آمده در فواصل 10 تا 50 یاردی استفاده شد. همه آزمایشات در یک روز با یک شرایط آب و هوایی انجام شد. گلوله ها و تیرهای گلوله به طور نامنظم شلیک می شد. تنها تفاوت اسلاگ با گلوله این است که وزن اسلاگ 10.1 دانه بیشتر از گلوله است.

ضریب بالستیک

دلیل اصلی تفاوت سرعت و انرژی بین دو مدل تفاوت ضریب بالستیک آنهاست. ضریب بالستیک گلوله اندازه گیری شده 040/0 و همچنین ضریب بالستیک گلوله خورده 0655/0 است.

برای خرید ساچمه تفنگ بادی کافیست کلیک کنید. 

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()