09125491251
سبد خرید 0
لوازم شکار >> دستگاه دور کننده حیوانات >>
کد کالا : 254
قیمت : 4,900,000 (تومان)
باطری اضافه (انقضا 12/2028) :
مبلغ قابل پرداخت : 4,900,000   (تومان)
˄˅

بررسی تخصصی و اجمالی

خرید بهترین دستگاه دور کننده سگ

این دستگاه دور کننده سگ و گربه برند DAZER ساخت کشور آمریکا و صد در صد اورجینال است. این دور کننده سگ یا به اصطلاح دازر (دیزر) حتی وحشی ترین سگ های که تا به حال دیدید در عرض کمتر از دو ثانیه فراری میدهد و یک وسیله ضروری برای کسانی که بیشتر در طبیعت هستند. این دستگاه اصلی میباشد و ماننده نمونه های تقلبی در بازار نمیباشد.

همچنین این دستگاه دازر امریکایی برای تربیت سگ نیز میتوان از ان استفاده کرد و یک وسیله ایمن و بدون صدا و کاملا اثر بخش میباشد. توجه داشته باشید که این دستگاه شوکر نیست این دستگاه دور کننده، به وسیله تولید فرکانس سگ و گربه را سریعا فراری میدهد.

با خرید دستگاه دازر، پارس کردن سگ ها را متوقف کنید

سگی که خارج از کنترل، پارس می‌کند می‌تواند اعصاب شما خورد کند. با خرید دستگاه دازر می‌توانید این مشکل را حل کنید. DAZER II یک دستگاه کوچک دستی، قدرتمند و ضد پارس سگ است. این دستگاه، صدایی تولید می کند که سگ ها می توانند بشنوند در حالی که انسان ها این صدا را نمی شنوند. بنابراین ابزاری مفید و موثر برای کنترل رفتار پارس کردن سگ ها است. اگر با سگی مشکل دارید که پرخاشگر است، زیاد پارس می‌کند یا رفتاری تهاجمی دارد دستگاه دور کننده سگ دازر برای شما مناسب است.

دستگاه دورکننده سگ اولتراسونیک چیست؟

دستگاه دور کننده سگ یک دستگاه دستی و سبک وزن است که صدایی فراصوتی و بلند تولید می کند. سگ ها این صدا را می شنوند و پارس کردن را متوقف می کنند و از شما به سرعت دور خواهند شد و در عین حال به شنوایی آنها آسیبی وارد نمی‌شود. این دستگاه در بسیاری از کشورها سالها است که استفاده می شود.

خرید دستگاه دازر به عنوان بهترین دستگاه دورکننده سگ

با خرید دستگاه دازر در واقع یکی از بهترین انواع دستگاه های ضد پارس سگ را بدست می آورید. در عین حال انسانی ترین راه برای جلوگیری از پارس سگ ها است. هیچ شوک یا صدای ناخوشایندی در این دستگاه وجود ندارد. آنچه این دستگاه تولید می کند فقط یک صدای مافوق صوت بی ضرر است که توجه سگ شما را به خود جلب می کند و باعث می شود که پارس نکند.

خاطره یکی از خریداران خارجی در مورد خرید دستگاه دازر

در سال 2009 هنگامی که من از خانه کار می کردم یک دستگاه Dazer خریدم. در آن زمان سگ همسایه، مرتب پارس می کرد. ما با همسایه ها صحبت کردیم و آنها چند کار را امتحان کردند که در نهایت هیچکدام جواب نداد و سگ، همچنان پارس می کرد. سرانجام با تحقیق و جستجوی زیاد دستگاه دازر را کشف کردم و یکی از آن خریدم. ما یک حصار 6 فوتی داشتیم و من از در پشتی بیرون می رفتم. دازر را از روی حصار به سمت سگ نشانه می رفتم. بعد از این کار، سگ در بقیه روز پارس نمی کرد. این کار، چند روز ادامه داشت تا اینکه در نهایت تنها کاری که باید می کردم این بود که از در پشتی بیرون بروم و پارس سگ متوقف می شد. هنوز هم تقریباً هر دو هفته یک بار صدای پارس عجیبی از آن سگ می شنویم. یک بار با دستگاه دازر بیرون می‌رویم یا گاهی اوقات فقط از در عقب بیرون می‌رویم، سگ را می‌بینیم و سگ دیگر پارس نمی‌کند.

خلاصه ای از مزایای استفاده و خرید دستگاه دور کننده سگ دازر

- جلوگیری از پارس سگ
- دور کننده سگ های ولگرد و سگ های وحشی
- آموزش و کنترل رفتارهای ناخواسته سگ ها
- دور کردن سگ های دیگری که به سگ شما نزدیک می شوند
- وزن آن تنها 128 گرم است
- در هر بار استفاده به مدت 1-2 ثانیه صدای بلند ایجاد می‌شود که فقط سگ می‌تواند آن را بشنود
- زاویه خروج صدا: 30 درجه با خروجی 24. 5 + 2 KHz
- بهترین عملکرد را در حدود 7 متری از سگ دارد
- از باتری 9 ولتی استفاده می کند و میانگین عمر باتری آن 6 ماه است
- طراحی شیک و جمع و جوری دارد و می‌تواند به هر کجا که می‌روید آن را با خود حمل کنید

خرید دستگاه دازر و بدست آوردن دستگاهی مفید با صدایی فراصوت

با خرید دازر، دستگاه دور کننده سگ بدست می آورید که صدایی بلند ( 115 دسی بل) تولید می کند. فقط سگ ها می توانند آن را بشنوند. انسان ها نمی تواند صدای دستگاه ضد پارس اولتراسونیک دازر را بشنوند. برای کار کردن دستگاه؛ دکمه آن را فشار دهید. با این کارِ ساده به مدت 1 تا 2 ثانیه از Dazer صدایی منتشر می شود که باعث وحشت سگِ در حال پارس می شود. این صدای بلند با زاویه ای 30 درجه ای از دستگاه به سمت سگ ارسال می شود. صدایی که دارای یک اثر دافعه قوی برای متوقف کردن پارس سگ ها و یا دور کردن سگ های تهدید کننده است. هنگام راه رفتن، دویدن یا دوچرخه سواری می‌توانید از دستگاه مذکور استفاده کنید. حمل Dazer II به سبب سبکی وزن آن، آسان است و دارای یک گیره فلزی مفید است تا بتوانید آن را به کمربند خود وصل کنید.

دستگاه ضد پارس سگ

خرید دستگاه دازر، راه حلی برای پارس دائمی سگ همسایه

با خرید دستگاه دازر، یک دستگاه دور کننده واقعی سگ خواهید داشت. این دستگاه روی سگ هایی کار می کند که در نزدیک شما پارس می کنند. شما باید به خوبی بتوانید سگ را ببینید و نزدیک به آن باشید. دستگاه تا فاصله 7 متری بهترین عملکرد را دارد. یک روش خوب برای درک بهتر محدوده عملکرد دستگاه وجود دارد. باید فاصله شما از سگ به اندازه ای باشد که قادر به پرتاب یک توپ تنیس تا آنجا باشید. در این صورت به احتمال زیاد در بهترین محدوده برای استفاده از دستگاه دور کننده سگ هستید. نکته دیگر این است که دازر از پشت حصارهای شیشه ای، چوبی، آجری و درختچه ها کار نمی‌کند.

افراد، معمولا به 3 دلیل اقدام به خرید دستگاه دازر می کنند

این پارس سگ منه و من می خواهم از دستگاه ضد پارس برای آموزش سگم استفاده کنم

به عنوان یک صاحب سگ، شما مسئول سگ خود هستید. پارس کردن سگ یک مشکل رایج است که اگر کنترل نشود می‌تواند منجر به مشکلاتی احتمالی با همسایگان شما شود. دستگاه دستیِ ضد پارس دازر به طور موثری این مشکل را حل می کند. زیرا تنها با نشانه گیری و فشار دادن یک دکمه توسط شما، صدایی اولتراسونیک به سمت سگ ارسال می‌کنید. این صدا سگ را ساکت می کند. این صدا، صدایی بلند است که فقط سگ آن را می شنود. دستگاه ضد پارس به هیچ وجه به سگ آسیب نمی رساند. 1 یا 2 استفاده از آن در هنگام آموزش به سگ برای تقویت دستورات کلامی شما بسیار موثر است.

سگ همسایه‌ام پارس می‌کند، و من این صدا را می‌شنوم

بعد از خرید دستگاه دازر متوجه می شوید که این دستگاه به صورت دستی توسط شما فعال می شود. درست مانند حالتی که از ریموت کنترل برای سمت تلویزیون استفاده می کنید. با فشردن دکمه آن، صدایی بلند و مافوق صوت تولید می‌شود که سگ ها می توانند بشنوند اما انسان ها قادر به شنیدن آن نیستند. سگ صدایی را می شنود که فقط 1-2 ثانیه طول می کشد و این صدا سگ را می ترساند. نگران نباشید دستگاه ضد پارس به هیچ وجه به سگ، آسیب نمی رساند.

من به دنبال محافظت از خودم در برابر پارس یا حمله سگ های وحشی هستم

اغلب از ما سوال می شود که آیا خرید دستگاه دازر راه حلی مناسب در برابر رفتارهای ناخواسته سگ ها و حملات احتمالی آنها است یا خیر. بخشی از حضور انسان در بیرون از خانه برای لذت بردن از فضای باز بیرون است. فضایی که ممکن است در آن سگ ها نیز حضور داشته باشند. نکته مهم این است که همه سگ های خانگی را نباید اهلی دانست. سگ ها اغلب می توانند تهاجمی و غیرقابل پیش بینی باشند.

با خرید دستگاه دور کننده سگ دازر امنیت شما را در برابر سگ های وحشی، تا حد زیادی تضمین می کند. اگر با یک سگ تهاجمی مواجه شوید مجبور می شوید در برابر آن از خود، دوستان یا اعضای خانواده خود، دفاع کنید. دستگاه دور کننده سگ دازر در این مواقع می‌تواند با ایجاد صدایی فراصوت و بازدارنده به شما کمک کند. به کمک آن شما و سگتان می‌توانید از هر سگ متخاصم دیگری که ممکن است به شما نزدیک شود، در امان باشید. به یاد داشته باشید که وقتی برای پیاده روی به بیرون از خانه می روید، دستگاه دازر خود را ببرید. زیرا تعداد سگ های وحشی افزایش یافته است. این سگ ها به سرعت ممکن است تهاجمی شوند. آنها گاها به دنبال غذا هستند و به شما نزدیک خواهند شد. 

سوالات متداول در مورد خرید دستگاه دور کننده سگ دازر

ما خوشحال می‌شویم که به سوالات احتمالی شما در مورد خرید دستگاه دازر پاسخ دهیم. بسیاری از پاسخ های خود را با خواندن سوالات متداول در اینجا خواهید یافت. تعداد زیادی از سوالات متداول در ادامه این متن درج شده اند که اغلب آنها به صورت مفصل پاسخ داده شده اند. اما اگر نمی توانید پاسخی برای سوال خود پیدا کنید، آن را در بخش نظرات بپرسید تا به سوال شما پاسخ داده شود.

آیا خرید دستگاه دازر، هوشمندانه است و آیا واقعا این دستگاه ها کار می کنند؟

با قاطعیت می‌توان گفت که خرید دستگاه دور کننده سگ، کاری هوشمندانه و مقرون به صرفه است. قیمت دستگاه دور کننده سگ دازر چندان زیاد نیست. به علاوه این دستگاه ها نه تنها کار می کنند، بلکه برای شما و حیوان خانگی تان بی خطر است. آسودگی خاطر خود را حفظ کنید و با این وسیله کاربردی یک حیوان خانگی خوش رفتار داشته باشید. از پریدن سگ خود روی مبلمان جلوگیری کنید. به طور کلی با فشار دادن دکمه دستگاه به سرعت رفتارهای نامناسب سگ ها را متوقف کنید. از هدر دادن زمان و پول در روش‌های بی‌اثر خودداری کنید. همین امروز دستگاه Dazer خود را سفارش دهید.

آیا تولید دستگاه دازر همچنان ادامه دارد یا متوقف شده است؟

برخی از افراد به این دلیل در مورد خرید دستگاه دازر تردید دارند که فکر می کنند تولید بین المللی این دستگاه پایان یافته است اما اینطور نیست. تولید این دستگاه متوقف نشده است. شرکت K-II Enterprises که از سال 1987 تولید DAZER را آغاز کرده است اکنون با جدیت به تولید دستگاه محبوب DAZER II ادامه می دهد.

ما از شنبه تا پنجشنبه سفارش افرادی را که اقدام به خرید دستگاه دور کننده سگ و گربه کرده اند برایشان ارسال می کنیم. اگر روزی، تعطیل رسمی باشد اداره پست بسته خواهد بود بنابراین روز کاری بعدی روز ارسال سفارشات خواهد بود.

آیا خرید دستگاه دازر برای تربیت سگ مفید است؟

با خرید دستگاه دازر یک دستگاه کمک آموزشی واقعا موثر برای کنترل رفتارهای ناخواسته سگ ها بدست می‌آورید. حملات و پارس سگ در مکان‌های عمومی، جویدن وسایل و حفر کردن زمین از جمله این رفتارهای ناخواسته و قابل کنترل توسط Dazer هستند. می‌توان از آن برای اهداف آموزشی استفاده کرد. همچنین می توانید از این دستگاه برای تقویت دستورات خود به سگ استفاده کنید. با استفاده مکرر از دستگاه مذکور در کنار یک فرمان شفاهی (مانند "ساکت باش") ممکن است بتوانید سگ را برای توقف پارس کردن آموزش دهید. مستقیما دستگاه را به سمت سگ ها بگیرید. هرچه نزدیک تر باشد بهتر است. نکته دیگر این است که سگ ها به تدریج، فرمان گفتاری شما را به خوبی یاد می گیرند و به تدریج لازم نخواهد بود که هر بار از دستگاه دازر استفاده کنید. سگ یاد می گیرد وقتی پارس می کند شما از دازر استفاده می کنید. بنابراین بعد از مدتی صرفا با دیدن شما این کار را متوقف می کند.
قیمت دستگاه دورکننده سگ Dazer بسیار مقرون به صرفه و مناسب است

چگونه می توانم بعد از خرید دستگاه دازر مطمئن باشم که دستگاه کار می کند؟

بعد از خرید دستگاه دازر و دریافت سفارش خود به چراغ نشانگر LED آن دقت کنید. در صورت کار کردن صحیح دستگاه، چراغ آن روشن و قرمز رنگ است. دستگاه با باتری 9 ولتی قلیایی کار می کند. سلامت باتری نیز بر کارکرد صحیح دستگاه موثر است. این دستگاه یک گیره فلزی برای حمل آسان دارد که باید از سالم بودن آن مطمئن شوید. در صورت سالم بودن دستگاه، نسبت به عملکرد آن مطمئن باشید. زیرا که این محصول به دقت توسعه یافته و توسط مربیان حرفه ای آزمایش شده است. این آزمایشات برای اطمینان از نتایج ایمن و موثر دستگاه انجام شده اند. با خرید آن یک فناوری اولتراسونیک دوستدار حیوانات خانگی و دستگاهی ارزشمند، بدست می آورید.

آیا با خرید دستگاه دور کننده سگ، دستگاهی با کیفیت بدست می آوریم؟

قبل از خرید دستگاه دازر باید به شما اطمینان بدهیم که در ساخت آن از مواد ABS با کیفیت بالا استفاده شده است. بنابراین می توانید از ماندگاری آن مطمئن باشید. این دستگاه گارانتی 6 ماه گارانتی برای هر گونه مشکل مرتبط با کیفیت دارد.

چرا برخی از افراد بعد از خرید دستگاه دازر اعلام می کنند که این دستگاه کار نمی کند؟ دستگاه دازر در چه مواقعی کار نمی‌کند؟

- قبل از خرید دستگاه دازر باید بدانید که برخی از سگ‌‌ها ناشنوا هستند و قادر به شنیدن فرکانس بالای دستگاه دازر نیستند. مثلا یک توله سگ با محدوده شنوایی توسعه نیافته ممکن است صدای دستگاه را نشنود. توله ها معمولاً در 9 ماهگی دامنه شنوایی کامل دارند. برخی از سگ های مسن نیز محدوده شنوایی کمی دارند زیرا که دچار افت شنوایی شده اند.
- قبل از خرید دستگاه دور کننده سگ، بدانید که باد شدید می تواند عملکرد دستگاه دازر را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین وقتی از عملکرد دستگاه صحبت می‌شود منظور ما در شرایط آب و هوایی نرمال است.
- قبل از خرید دستگاه دازر بدانید که برخی از سگ های نگهبان برای نادیده گرفتن عوامل حواس پرتی، آموزش زیادی دیده اند. بنابراین شاید دستگاه دازر نتواند تاثیر بازدارنده ای بر اینگونه سگ ها داشته باشد. به طور کلی برخی از عواملی که باعث موفقیت کمتر دستگاه می شوند عبارتند از: نژاد، اندازه، سن، شنوایی و آموزش سگ ها. این موارد، دلایلی منطقی برای نارضایتی از عملکرد دستگاه نیستند.
- اگر خیلی دور باشید عملکرد موثر را نخواهید دید. فاصله عملکرد موثر دستگاه دازر هفت متر است.
- اگر اجسام یا موانعی پیش روی دستگاه باشند دستگاه به خوبی کار نمی کند. دستگاه دازر نیاز به دید واضح و بدون مانع دارد.
- قبل از خرید دستگاه دازر بدانید که اگر باتری‌های دستگاه دور کننده سگ دازر تمام شوند یا دستگاه معیوب باشد قادر به استفاده درست از آن نخواهید بود.

آیا خرید دستگاه دازر و استفاده از آن، روشی اخلاقی است؟

با وجدانی آسوده اقدام به خرید دستگاه دازر کنید. زیرا صدای دستگاه Dazer سگ ها را می ترساند و آنها را از نزدیک شدن باز می دارد اما به آنها آسیب نمی زند. این یک راه‌حل عالی برای هر کسی است که می‌خواهد سگ‌ ها را بدون آسیب رساندن از خود دور نگه دارد. پس در پاسخ به این سوال باید گفت بله، این روشی اخلاقی و انسانی برای بازدارندگی و کنترل سگ ها در بسیاری از کشورهای جهان است. می توانید بدون نگرانی از دستگاه دور کننده سگ دازر در منزل و یا در مکان های عمومی مانند پارک ها یا پیاده روها استفاده کنید. تنها با یک کلیک بر روی این دستگاه پارس سگ می توانید مطمئن شوید که همه اطرافیان شما امن و شاد خواهند ماند.

کلام آخر

در پایان باید گفت که به یاد داشته باشید با خرید دستگاه دازر کاری هوشمندانه انجام می دهید . این دستگاه یک هدیه عالی برای دوستان و خانواده‌های شماست. دوستان و خانواده‌ای که راه می‌روند، می‌دوند و نیاز به محافظت در برابر سگ های ولگرد یا وحشی دارند. آنها ممکن است سگی در کنار خانه خود داشته باشند که پارس می‌کند یا ممکن است سگ‌های ولگرد وارد حیاط پشتی آنها شوند. پس بهتر است یک دستگاه دازر به آنها هدیه دهید. در استفاده از این دستگاه به یاد داشته باشید که صدا از شیشه، حصار چوبی و اجسام جامد عبور نمی کند.

باتری پیشنهادی کمپانی برای بهترین عملکرد دستگاه: باتری آلکالاین کتابی 9 ولت برند انرجایزر

مشخصات فنی

مشخصات کلی
نام محصول
دستگاه دور کننده سگ و گربه اصلی DAZER
کشور سازنده
آمریکا
کمپانی سازنده
DAZER - دازر (دیزر)
مدل
DAZER II Ultrasonic Dog Deterrent
فرکانس
20000-25000 Hz
برد
20 فیت (7 متر)
طول
11.5 سانتیمتر
وزن
128 گرم
اورجینال
yes
ایمن
yes
بدون صدا
yes
مناسب
برای دور کردن سگ های وحشی ماننده سگ سراب، دور کننده گربه و برای تربیت سگ

ویدیو محصول

ارسال نظر

ایرج غلامی :
17 6
دستگاهی میخوام که سگهای سراب رادور کنه
مدیریت :
16 6
سلام این محصول روی سگ های سراب تست شده و به سرعت دور میکند
:
12 5
سلام تا چه فاصله اي سگ فراري ميده؟
مدیریت :
14 4
سلام 7 متر
فرشید :
31 6
دستگاه دفع کننده گربه قوی می خوام
ابوالفضل :
4 1
سلام.دستگاه دورکننده با قیمت پایین تر نیست؟
مدیریت :
5 0
سلام مدلای تقلبی این محصول تولید شده است که قیمت خیلی پایین تری دارند ولی متاسفانه کارایی اصلا ندارند
امینی :
6 1
سلام من یه دستگاهی میخوام که شبانه روز بتونم روشن بگذارم تا سگهای ولگرد ازخونه دور باشن
مدیریت :
6 1
سلام همچین محصول اصلی تولید نشده است
مهدی مودی :
6 1
سلام من دستگاهی برای دفع گربه لازم دارم که در پازکینگ مسقف به مساحت ۱۰۰مترمربع و همچنین در حیاط به مساحت ۲۵۰ مترمربع درطول شبانه روز فعال باشد. این وسیله ای که معرفی کردید (دازر) احتمالا بصورت همراه است البته دستگاه خوبی به نظر میرسد.
مدیریت :
7 0
سلام دوست عزیز بله این محصول به صورت دستی است و به محض فشار دادن دکمه سگ یا گربه به سرعت فرار میکند
شایان عزیزی :
7 0
سلام من دوچرخه سوار هستم و چندین بار سگ های وحشی به من تو طبیعت حمله کرده بودن ولی از وقتی که این دستگاه رو گرفتم هر سگی که میاد به سمتم و میخواد به من حمله کنه دکمه دستگاه و که فشار میدم سریع از من دور میشن . واقعا دستگاه به درد بخوریه تا حالا چند بار جون مو نجات داده
مدیریت :
7 0
سلام داشتن مشتریانی چون شما باعث افتخار ماست. از حمایت‌های بی‌دریغ‌تان سپاس‌گزاریم
ترمه گل :
3 1
سلام روز تون بخیر .به نظر دستگاه خیلی خوبیه ....آیا این دستگاه مارمولک هم دور میکنه .من یک دستگاه لازم دارم که مارمولک و گربه و سگ دور کنه ....دیروز سر کار یک مارمولک روی مقنعه ام نشسته بود که متوجه نشده بودم با صدای جیغ همکارم بعد فهمیدم داشتم سکته میزدم ...خوزستان هوا خیلی گرم و مارمولک زیاد هست و خیلی وجودش آزار دهنده است ...گربه هم به تازگی در حیاط مان می آید که از سر دلسوزی بهشون غذا میدیم اما خسته شدم تو دست و پا بیایند و وقت و حوصله شون ندارم میخوام بدون اینکه آسیب ببینید از حیاط مان دور شوند .با تشکر از سایت خوبتون .تندرست و پیروز باشید
مدیریت :
4 0
سلام دوست عزیز خیر این دستگاه فقط قابلیت دور کردن سگ و گربه را دارد.
امیر آقامحمدی :
6 0
درخواست دستگاه دور کننده گربه
عباس روستايي :
4 0
سلام. من اين دستگاه رو يكماه پيش خريداري كردم. روي سگ و گربه روباه امتحان كرده بودم جواب داده بود تا اينكه هفته گذشته رفتم باغ وحش. اونجا روي سه قلاده گرگ امتحان كردم. باوركردني نبود. بشدت اون هارو فراري داد. ممنون از دستگاه خوب و با كيفيتتون.
مدیریت :
3 0
سلام دوست عزیز خیلی ممنون از این که تجربه استفاده از این دستگاه را با ما به اشتراک گذاشتید. برای خودم جالب بود که روی گرگ هم جواب داد، نمیدونستم تاثیر میزاره
احمد :
5 0
این دستگاه امروز بدستم رسید.رفتم منطقه ای که دوچرخه سواری میکنم وپره از سگ دستگاه رو آزمایش کردم ،خیلی خوب روی سگهای بزرگتر جواب داد،اما ازفاصله ۷متر روی توله ها جواب نداد،ولی از فاصله نزدیکتر برای توله ها هم قابل لمس بود.ولی نه زیاد.الآن دیگه آرامشم برای دوچرخه سواری توی این مسیر تامین شده،چون چندین بار مورد حمله سگها قرار گرفتم.در آخر باید بگم واقعآ ارزش خریدو داره.واز تامین کننده این دستگاه سپاسگزارم.
مدیریت :
3 0
سلام، از صمیم قلب تشکر میکنم که نظر خود را درباره محصولی که از سایت خریده اید به اشتراک گذاشته اید. از اینکه تجربه ی از استفاده از دستگاه را با ما به اشتراک میگذارید، بسیار خوشحالیم و این نظر شما برای ما ارزشمند است. امیدواریم که از محصول خریداری شده رضایت داشته باشید و همچنان به خرید های موفقی دیگر در سایت ما ترغیب شوید. خوشحال میشویم که از کارکرد دستگاه ویدیو تهیه کنید و با ما به اشتراک بگذارید.
علی :
6 0
روی گرگ ها را هم فراری می دهند
محمد :
2 0
برای گربه کاربرد دارد؟؟؟؟
مدیریت :
2 0
سلام بله تست شده
مصطفی تنیده :
1 0
سلام وخدا قوت بنده راننده بیابانی هستم فصل سرما داره از راه میرسه وسط جاده تو بیابان وبیراهه ها ممکن هستش خدای نکرده گرگ حمله ور بشه موقع خرابی یا پنجری یا حتی در موقع زنجیر انداختن به کامیون میخاستم بدونم که گرگ که جزو سگسانان به حساب میاد این دستگاه کارایی میتونه داشته باشه اگر داشت حتما میخام تهیه کنم وبه بقیه همکاران صددرصد توصیه کنم تهیه کنن لطفا راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
مدیریت :
2 0
سلام وقت بخیر این دستگاه در سایت کمپانی به سگ اشاره شده است و توسط مجموعه ما هم روی گربه و سگ های مختلف تست شده و به خوبی جواب داده است. اگر نظرات دوستانی که تجربه استفاده از این دستگاه رو در همین صفحه بخونید، نوشتند که روی گرگ هم تست کردند و جواب هم داده.
محراب :
2 0
سلام خسته نباشید در توضیح گفته شده عمر باطری ۶ ماه هست بعد از ۶ ماه باید باطری دستگاه عوض بشه یا کار نمی کنه ؟ عمر مفید دستگاه چقدر هستش؟
مدیریت :
2 0
سلام وقت بخیر بهترین عملکرد باتری به گفته خود کمپانی 6 ماه است که بهتر است بعد از این مدت باتری تعویض شود. بعد از 6 ماه دستگاه کار میکند ولی احتمال دارد کارایی دستگاه پایین بیاید.
احمد :
2 0
سلام خیلی ممنون از سایت و اطلاعات خیلی خوبتون. یه سئوال داشتم. باطری دستگاه مدل خاصی داره و اینکه چجوری عوض میشه؟ سپاس فراوان
مدیریت :
2 0

سلام خیلی ممنون از لطفتون دوست عزیز. باتری کتابی آلکالاین 9 ولت برند انرجایزر استفاده کنید. پیچ پشت دستگاه را باز کنید میتوانید باتری دستگاه را عوض کنید.

کربم :
3 0
کارایی دستگاه خیلی خوب است
مدیریت :
3 0

سلام از اینکه تجربه ی استفاده از دستگاه را با ما به اشتراک میگذارید، بسیار خوشحالیم و این نظر شما برای ما ارزشمند است.

محمد رضا :
1 0
سلام وقت بخیر از دوستانی که تهیه کردن غیر از سگ سانان روی حیوانتی مثل روباه و شغال و یا خرس هم کسی تستی داشته. برای مناطقی که کمپ می کنیم و احتمال حضور خرس در شب هست میشه ازش استفاده کرد
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 30 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()